Lekcie

Súkromné lekcie

Dni kedy som k dispozícii:

Termín podľa dohody

Popis lekcie:

Ako začať s osobnostným rastom

Einstein definoval bláznovstvo ako robiť veci stále rovnako, ale očakávať iné výsledky.

 

Preto ako prvé v osobnostom raste, sa musíš naučiť pozerať na svet inak. Osvojiť si nový pohľad na veci, ktoré už poznáš. Pretože to čo si robil doteraz ťa dostalo tam kde si a ak sa chceš dostať inam, musíš začať robiť veci inak. Nie vždy ti môj názor bude po vôli, a nebudeš s ním súhlasiť, no ja si za ním stojím.

 

Aby som prišiel na tieto veci som musel som veľa krát popadať na hubu a nie raz stratiť komplet všetko. Život je tvrdý, ale ja mu ďakujem za to, že je na mňa tvrdý… inak by som nebol tam kde som teraz.

 

A preto chcem aj tebe skrátiť túto cestu a natočil som taký súrhn informácií, ako sa pozerať na tento svet a začať ho vnímať v širšom spektre a hlavne byť otvorený novým poznatkom a skúsenostiam, pretože len tie nás posunú ďalej.


Vyučujem aj skupiny:

áno

prvá lekcia zdarmaKurzy / nábory / cvičenia / školenia / workshop

Dátum konania: termín podľa dohody


Level:

začiatočník, mierne pokročilý, pokročilý, expert

Veková skupina:

teen 15-18r, dospelí 18+, 35+, 65+

Vhodné pre:

muži aj ženy

Počet žiakov (min.-max.):

Min: 1 Max: 30


Popis a špecifikácia:

Tri hlavné lekcie z kurzu balenia

 

Nie je hanba nevedieť baliť ženy. Ale je hanba nechcieť sa to naučiť!

 

Všetko čo viem o ženách som sa naučil hlavne praxou a systémom pokus/omyl. Hodiny prihovárania sa ženám, konverzácií, tisíce nepodarených dotykov, neopätovaných bozkov, nerealizovaných sexuálnych snov. Vždy to je drina. Kto má však čas na roky skúšania, keď to chceš hneď teraz, a vlastne už včera bolo neskoro?

Dávam ti k dispozícii zdarma tri hlavné lekcie z môjho kurzu balenia, kde ti vysvetlím základy. Naučím ťa ako sa pozerať na balenie, aby to nebol pre teba strašiak a niečo o manipulácii, ale aby to bolo o tvojom vnútre, tvojom výzore, správaní. Chcem, aby si dokázal ženy priťahovať už len tým, že vôjdeš do miestnosti, a oni sa budú pýtať: „kto je ten chalan?“.